Луцк: Проектні роботи


Архітектурне бюро п-ця Семенюка В.Ф виконує детальні плани території (ДПТ) та робочу документацію на проектування будинків (індивідуальних та багатоповерхових), офісів, магазинів, кафе, перукарень і т.п., а також будівель виробничого призначення. Розробляє проекти храмів та їх комплексів. Крім того розробляє проекти реконструкції різноманітних об’єктів.

Семенюк Віктор Федорович
г. Луцк
Tел.: 0972492470
Написать письмо автору
Размещено: 10.05.2019 13:09
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Декоративна ароматна корзинка ручної роботи Основа корзинки:Ароматне мило В наявності різні кольори Робимо під замовлення

Буримо свердловини на воду у Луцьку та Волинськiй областi 50-125мм глибиною до 70м. Завдяки малим габаритам буровоï установки, буримо у важкодоступних мiстях. Де немае електромережi використовуемо генератор. Гарантiя на виконанi роботи.

Робота на складах Tesco , Rossman , Eurocash для чоловіків та жінок. Робота - не важка, як правило пов"язана з фасуванням, контролем браку, або скануванням різної (не важкої) продукції. Оплата праці від 10 злотих/год, житло, мед книжка, спец одяг, доїзд до місця роботи за рахунок роботодавця. Мінімальний строк візи - 3 місяці. Вікове обмеження - до 45 років. Вакансії - безкоштовні!

Все в нашому Світі має аромат і смак. Ароматизатори харчові створені для заводів виробляють харчову продукцію, молокозаводи, м"ясокомбінати, харчосмакові фабрики, лікеро-горілчані заводи і хліб заводи. Так само ароматизатори для смаку використовують в косметиці для виробництва помади, блиску і бальзамів для губ. Миловари використовують харчові ароматизатори для створення натуральних препаратів в косметиці ручної роботи. Купити ароматизатори харчові Ви можете в магазині мило-опт.kом.юа. Ціни на ароматизатори в опті і роздробі найнижчі в Україні. Наш магазин миловаріння продає все косметичні інг ...

Я являюсь дипломованим спеціалістом і професійно розуміюсь на озелененні та ландшафтному проектуванні. Завдяки великому досвіду у втіленні та розробці численних проектів, я швидко та легко допоможу Вам у вирішенні таких питань: - З чого варто починати планування? - Як виконати роботи з озеленення ділянки дешевше у рази, але якісно?- Де можна придбати відмінний посадковий матеріал по доступній ціні? Допомагаю усім бажаючим створювати сучасний, красивий, екологічний ландшафтний дизайн по самим доступним та вигідним цінам.

[Страница сгенерирована за 0.007 сек]