Луцк: Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн
Ландшафтний дизайн
Ландшафтний дизайн
Ландшафтний дизайн
Ландшафтний дизайн

Я являюсь дипломованим спеціалістом і професійно розуміюсь на озелененні та ландшафтному проектуванні. Завдяки великому досвіду у втіленні та розробці численних проектів, я швидко та легко допоможу Вам у вирішенні таких питань:
- З чого варто починати планування?
- Як виконати роботи з озеленення ділянки дешевше у рази, але якісно?
- Де можна придбати відмінний посадковий матеріал по доступній ціні?
Допомагаю усім бажаючим створювати сучасний, красивий, екологічний ландшафтний дизайн по самим доступним та вигідним цінам.Олена
г. Луцк
Tел.: 0970394988, 0505162737
Написать письмо автору
Сайт: http://show-garden.com/
Размещено: 20.10.2018 12:26
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Изготовление памятников из природного камня (габбро, гранит, базальт) и мраморной крошки, разных форм и размеров. Художественные работы (гравировка) на памятнике и на плитках (портреты, тексты, иконы, пейзажи). Предварительный дизайн. Установка памятников в Волынской, Львовской и Ровенской областях.Гарантия выполненных работ.

Механизм подъема-опускания, механизм раскачки с фиксацией любого положения (мультиблок), регулировка уровня жесткости раскачки, хромированная крестовина. Сидя в офисном кресле «Orion steel chrome» Вы будете чувствовать себя комфортно и работа в такомкресле, будет доставлять Вам удовольствие так же нельзя оставить без внимания дизайн кресла, который дополнит и подчеркнет оригинальность Вашего кабинета. Цена 4200,00 грн.

Встановлюємо натяжні матові та глянцеві стелі в Луцьку, Ківерцях, Рожищі, Торчині, Горохові, Рокині на різний смак, по вигідній ціні, швидко та надійно! Технологія натяжних стелів створює ідеальну рівну і гладку поверхню яка буде приховувати любі нерівності, тріщини і всілякі погрішності та легко приховати стельові комунікації і створити над головою бездоганний витвір будівельного мистецтва будь-якої форми!

[Страница сгенерирована за 0.037 сек]